Hakkımızda

Hakkımızda

Plussunucum İnternet ve Bilişim Hizmetleri. 12 şubat 2016 tarihin'de İstanbul merkezli kurulmuş bir bilişim firmasıdır. Sektörel tercrübesini tamamlamış uzmanların bir araya gelerek faaliyete geçirdiği plussunucum, bilişim alanında güçlü altyapısıyla, iş ortaklarına nitelikli hizmetler sunma yolunca her geçen gün yatırımlarını artırıyor..

Plussunucum olarak müşteri odaklı hizmetleri firma politikası edinmiş bulunmaktayız. İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz. Kendi alanımızda olan tüm yenilikleri takip edip bunları müşterilerimiz için kullanılabilecek materyaller olacakları şekilde uyarlamaya ve yenilemeye çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Plussunucum hem kurumsal hem de bireysel pazarda uygun fiyat politikası ile müşterilerine hizmet sunmayı amaçlar. Temelleri 2014 yılına dayanan hizmet kalitesini ön plana çıkartmaya çalışan bir bilişim firmasıdır.

Misyonumuz

Siz değerli müşterilerimize olabilecek en iyi hizmeti sunmak, minimum fiyatı maksimum kaliteyle birleştirip sizlere kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet verebilmek bizim en büyük gayemiz.

Lokasyon

Sultangazi/İstanbul

İletişim: 0 (850) 307 92 07